На Буковині знайшли мертвим другого курсанта академії ДПСУ: перші деталі [ Редагувати ]

На Буковині знайшли мертвим 19-річного курсанта 19 квітня. Він навчався в Національній академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького. Про це повідомляє suspilne.media.
Як повідомила речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко, за попередньою версією, юнак, який ніс службу на позиції Чернівецького прикордонного загону, близько 18:20 застрелився з табельної зброї.
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група разом із криміналістами, проводиться огляд місця події.
Після завершення першочергових заходів вирішуватиметься питання про реєстрацію кримінального провадження за ч. 1 ст. 115 КК України із приміткою самогубство
Вона додала, що досудове розслідування здійснюватимуть слідчі районного відділення поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
Раніше ми писали про те, що військовим курсантам в Україні підвищать виплати