У путіна відкинули продовження "Великоднього перемир'я" [ Редагувати ]

росія не продовжила так зване "Великоднє перемир’я", яке мало тривати до опівночі 21 квітня. Про це заявив прессекретар кремля Дмитро Пєсков, якого цитує російське агентство ТАСС.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, коментуючи ситуацію, повідомив, що Москва досі не відповіла на пропозицію щодо повного 30-денного припинення вогню, яку було озвучено ще 11 березня.
Дії росії після опівночі, завтра і протягом наступного тижня покажуть, наскільки вона готова до миру і чи були заяви Путіна лише спробою маніпуляції, — зазначив Сибіга.
Нагадаємо, напередодні володимир путін заявив, що наказав припинити бойові дії з 18:00 19 квітня до 00:00 21 квітня, але при цьому закликав війська бути готовими до можливих провокацій.
Президент України Володимир Зеленський назвав цю заяву ще однією спробою маніпулювати людськими життями. Водночас він заявив, що Україна готова до повного припинення вогню за принципом «тиша у відповідь на тишу», і запропонував продовжити перемир’я, якщо Росія справді припинить вогонь.