З айтівця в інструктори: як готує бійців Інтернаціональних легіонів [ Редагувати ]
Топовий айтівець тренує воїнів Інтернаціональних легіонів оборони України
"Декстер" - військовослужбовець 4 Інтернаціонального легіону оборони України. Він змінив високооплачувану роботу у міжнародній компанії на військову форму і постійні виснажливі тренування. Обрав спеціалізацію та підрозділ, де може діяти максимально ефективно. Адже легіонер не робить зайвих рухів і чітко йде до своєї мети:
Закінчити цю війну так, щоби знати, що наші діти будуть у безпеці.
Отже, як інструктор готує до бою операторів безпілотників з усього світу? Та які навички з цивільного життя він зміг успішно застосувати у війську? Далі в сюжеті, підготовленому за матеріалами Інтернаціонального легіону оборони України.
Він знає кілька мов і непогано розуміється на сучасних технологіях. А ще має нестримне бажання докластися до наближення нашої перемоги. Саме це і спонукало вступити до Інтернаціонального легіону - розповідає боєць на псевдо "Декстер".
Позивний "Декстер", військовослужбовець Інтернаціонального легіону оборони України:
Серед моїх обов'язків - технологічний аспект. Оскільки ті, кого ми навчаємо – насамперед піхота, ми знайомимо їх із двома аспектами взаємодії з БпЛА. Це апарат, що їм допомагає, і засіб, від якого слід уберегтися.
Зараз "Декстер" відповідає за підготовку іноземних добровольців у підрозділі безпілотних літальних апаратів Інтернаціонального легіону. Вчить ефективно керувати дронами та взаємодіяти на рівні підрозділів за допомогою БпЛА. А також правильно поводитися під атаками ворожих безпілотників.
Позивний "Декстер", військовослужбовець Інтернаціонального легіону оборони України:
Те, що дуже актуальне зараз, з чим має бути знайома піхота – це супровід, вихід на позиції, взаємодія через рацію з людиною, яка має очі. Наше навчання доволі інтенсивне, тому питання, з одного боку, ми тренуємо їх фізично, а з іншого ж - матеріал може бути дещо складний, особливо в технологічній частині.
Ті, хто легко засвоює "базу" і краще розбирається у сучасних технологіях, допомагає навчати інших або отримує рекомендацію для подальшої служби у тому підрозділі, де його знання будуть найбільш корисні.
Позивний "Декстер", військовослужбовець Інтернаціонального легіону оборони України:
Частина новобранців - це 20-річні хлопці, тому ми їх навчаємо більше, а частина людей приходить уже з певним багажем знань і досвіду. Тож ми намагаємося знайти цьому застосування. Ми маємо завершити цю війну так, щоб знати, що наші діти будуть у безпеці.
Дізнатися більше про Інтернаціональні легіони оборони України та приєднатися до одного з них можна на офіційному сайті за посиланням: https://ildu.mil.gov.ua/uk