Стрельба в банке Израиля: Из-за неудачи с кредитом мужчина убил 4-х человек и себя [ Редагувати ]

В ізраїльському банку клієнт застрелив чотирьох людей і потім сам наклав на себе руки через те, що йому відмовили у кредиті. Після невдалої розмови з банківським клерком, клієнт вийшов і повернувся вже зі зброєю. Він відкрив вогонь по присутніх, а одну жінку - взяв у заручниці. Але за годину передумав, відпустив заручницю і вистрелив собі у голову. Імені нападника та його жертв поліція поки що не розкриває.
Йорам Перрі, очевидець:
- Я був у сквері, стояв якраз навпроти банку та чув постріли. Повернувся ліворуч і побачив чоловіка з білою бородою, який вистрелив у когось на вході. Я був шокований - спочатку навіть не зрозумів, що відбувається.
Біньямін Нетаньягу, прем'єр-міністр Ізраїлю:
- Сьогодні сталася велика, дуже серйозна трагедія. Я не пригадую, аби в минулі роки траплялося щось подібне - це надзвичайна подія для Ізраїлю.