В Каире начались новые столкновения демонстрантов с полицией [ Редагувати ]

Нові масові сутички спалахнули у столиці Єгипту. Тисячі людей вийшли на вулиці Каїра, вимагаючи повернути до влади відстороненого президента Мохаммеда Мурсі. Людей вивела на вулиці ісламістська партія "Брати-мусульмани", до якої він належав. Спочатку акції протесту проходили мирно, але коли стемніло, люди перейшли від гасел до фізичних дій. Вони жбурляли у стражів порядку каміння та пляшки. Ті відповідали сльозогінним газом та водометами. За попередніми даними, щонайменше п'ятеро людей потрапили до лікарень.
Учасник мітингу:
- Я брав участь у мирній протестній ході. Аж раптом із навтопу полетіли пляшки та каміння, почалися зіткнення. Я вже не міг нікуди втекти. Багато людей поранені, можливо, є загиблі.
Це був перший спалах насилля у Каїрі за минулий тиждень - останніми днями акції проходили мирно. Загалом же понад 90 людей загинули у сутичках в Єгипті після того, як військові відсторонили від влади президента Мурсі.