Які статеві інфекції не свідчать про зраду: відповідь лікаря [ Редагувати ]

Поява захворювання, яке передається статевим шляхом, не обов'язково свідчить про зраду партнера. Лікарі урологи та гінекологи назвали інші фактори, здатні спровокувати розвиток таких інфекцій.
Чоловік чи жінка, якому діагностували захворювання, яке передається статевим шляхом (ЗПСШ), починає підозрювати свого партнера у зраді, однак не завжди справедливо.
Дійсно, більшість подібних інфекцій, наприклад, сифіліс, трихомоніаз, гонорея або хламідіоз, не можна випадково "підчепити в басейні" - лише через статевий контакт. Водночас деякі ЗПСШ можуть розвиватися і з інших причин.
Зокрема, молочниця може загостритися через порушення дієти або прийом антибіотиків. В організмі у нормі є різні колонії мікробів і бактерій, у тому числі збудники молочниці, але вони жодним чином не виявляються до певного часу.
Молочниця може загостритися через порушення дієти, зокрема, прийом алкоголю, копченостей або гострої їжі. Медикаменти, зокрема антибіотики, також можуть спричинити загострення.
Уреоплазма може існувати в організмі довгі роки, як частина мікрофлори, і жодним чином себе не виявляти, однак щось може стати тригером. Іноді спусковим гачком для уреаплазмозу стає дуже активне сексуальне життя (під цим терміном лікарі ховають оральний й анальний секс) або певне ігнорування гігієни одним з партнерів.
Цистит і уретрит (причиною цих захворювань часто бувають інфекції, що передаються статевим шляхом - ред.) іноді спричиняє банальна кишкова паличка. Тож без походу до гінеколога чи дерматовенеролога і без уточнення діагнозу не можна звинувачувати партнера. Можливо, він не винний.
Раніше "Подробиці" опублікували ТОП-5 мафів про ВІЛ і СНІД.