Кулеба назвав головні потреби України в зброї [ Редагувати ]

Джерело: Суспільне
В України є три великих пріоритети по зброї, яка необхідна для швидкого завершення російського повномасштабного вторгнення.
Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу.
"Куди б я не поїхав, будь-яка зброя починається і закінчується постачанням зброї... По системах озброєння у нас є пріоритети. Три найбільші пріоритети - це артилерія будь-якого типу і боєприпаси до неї, це ППО і системи залпового вогню. Це речі, які потрібні", - заявив він.
Міністр підкреслив, що артилерія і РСЗВ - це ті системи, якими росія значно перевищує українські сили.
"Ми можемо боротися не тільки кількістю, але і якісно, тому що одна гаубиця НАТО набагато ефективніше російських гаубиць, виготовлених в Радянському Союзі. На кожній зустрічі я постійно підкреслюю велику потребу отримати більше артилерії. Ніяка і оборонна і наступальна операція не може бути втілена без артилерії", - підкреслив Кулеба.