Судья продолжит рассмотрение газового дела без Тимошенко [ Редагувати ]
Печерський районний суд Києва сьогодні продовжить розгляд кримінальної справи проти Юліії Тимошенко. Але за відсутності самої обвинуваченої.
Вчора суддя Родіон Кірєєв видалив екс-прем'єра з зали суду за - цитую "неналежну поведінку та особисту образу головуючого судді". Тимошенко наполягає, що назвала Кірєєва нелюдом, але суддя каже, що слово, кинуте в його бік, було нецензурним. Сьогоднішнє засідання пройде у закритому режимі.
Родіон Кірєєв, суддя Печерського районного суду:
- КПК України чітко встановлений порядок, який передбачає обов'язок суду забезпечити неможливість спілкування допитаних свідків з недопитаними. Проведення в судовому засіданні фото і кінозйомки та відеозапису, а також транслювання судового засідання може призвести до порушення вказаних вимог Кримінально-процесуального кодексу України.