На Кировоградщине двое в масках напали на семью ветерана [ Редагувати ]
На Кіровоградщині двоє чоловіків у масках напали на сім'ю ветерана Великої Вітчизняної війни. Зловмисники увірвалися в оселю пенсіонерів пізно ввечері, виламавши вхідні двері. Погрожуючи розправою, забрали заощадження стареньких та бойові нагороди дідуся.
Потерпілий, ветеран Великої вітчизняної війни:
- Ті двері виламали і коридорні, другі. Уже стоять два герої у масках. Ми знаємо, що у вас гроші є, ви получили пенсію. І зразу гардероб открили кармани перевірили, перевикидали все, знімають орден слави второй степени, знімають орден отечественной войни, знімають за мужество і кинули під ноги піджак.
Опісля, побоюючись, що саме за медалями фронтовика їх можуть спіймати, грабіжники викинули нагороди просто на залізничну колію. Саме за цією зачіпкою їх і знайшли правоохоронці. Нічними візитерами виявилися двоє місцевих жителів. Одному лише вісімнадцять, другому тридцять чотири. Старший лише кілька місяців тому вийшов із в'язниці.