У Луганську і Донецьку окупанти доплачують за отримання російських паспортів [ Редагувати ]
Росія планує широкомасштабну окупацію Донбасу.
Так вважає постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв.
Представники Росії розпочали масовий процес видачі російських паспортів жителям Донецька та Луганська.
Очевидці кажуть, за отримання паспорта росіяни ще й доплачують.
Масове роздавання паспортів, - це улюблений прийом Кремля. Так само вони робили в Осетії. Щоб після - ввести війська нібито для захисту власних громадян.
Юрій Сергєєв звернувся до міжнародної спільноти по допомогу та підтримку.
Юрій Сергеєв, постійний представник України в ООН:
- Ми не віримо більше Росії, ані їхнім планам, ані їхнім ініціативам, ані їхнім словам. Ми хочемо бачити вчинки.
Це є беззаперечною необхідною умовою для діалогу між Україною та Росією. Вони мають вивести всі свої війська та військові об'єднання з українських теренів.
Вони мають відвести свої сили від кордону з Україною.
А ще припинити обстрілювати нашу територію зі своєї та зупинити підживлення сепаратистів - власною зброєю, сучасним озброєнням.
Це вони мусять зробити насамперед, а вже потім пропонувати ті ініціативи, які насправді є очевидними для всіх.