Наступна зустріч росії та України на технічному рівні може відбутися у Ватикані [ Редагувати ]

Президент Фінляндії Александр Стубб повідомив, що переговори між представниками України та росії на технічному рівні можуть продовжитися вже наступного тижня у Ватикані. Про це пише фінський телеканал Yle.
Стубб також зазначив, що Сполучені Штати не відмовилися від ролі посередника в перемовинах, і до процесу долучилася Європа.
Нагадаємо, що Александр Стубб був серед європейських лідерів, із якими президент США Дональд Трамп провів телефонні переговори після розмови з президентом рф володимиром путіним.
Окрім президента Фінляндії, до діалогу з Трампом були запрошені голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, президент Франції Емманюель Макрон, прем’єрка Італії Джорджія Мелоні та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Після цих розмов президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ розглядає можливість проведення зустрічі за участю делегацій США, рф, ЄС, Великої Британії та України. Як можливі місця для такої зустрічі називаються Туреччина, Ватикан або Швейцарія.
У Єврокомісії підтвердили, що наступний раунд прямих переговорів між Україною та росією може відбутися за участю європейських представників.