Оппозиция раскритиковала президента Кипра за полеты на чужом самолете [ Редагувати ]

На чужих літаках літати - зась. Навіть якщо безплатно. Президента Кіпру розкритикувала опозиція. Нікос Анастасіадіс використав літак друга для державного візиту. Цей вчинок опоненти глави держави назвали неетичним, ба більше - зрадою державних інтересів. Допомогою товариша - російського мільярдера - кіпрський президент скористався для польоту в Париж на переговори щодо інвестицій Франції в економіку Кіпру.
Полетіти рейсом вітчизняних авіаліній йому не вдалося через страйк французьких авіадиспетчерів. Проте опозиція невблаганна. Кажуть, потрібно було підтримати вітчизняну компанію в розпал фінансової кризи.
Кіпрські і грецькі ЗМІ повідомляють, що йдеться про російського бізнесмена Лебедєва, однак дають суперечливу інформацію про якого саме - Леоніда чи Олександра. За даними Sigma, це нібито сенатор Леонід Лебедєв, власник групи "Синтез", яка нещодавно брала участь у конкурсі з приватизації грецької газової компанії DEPA і газотранспортної компанії DESFA. Як стверджує Sigma, Леонід Лебедєв - товариш Анастасіадіса і колишній клієнт його адвокатського бюро.
Офіційний представник Олександра Лебедєва повідомив агентству Прайм, що бізнесмен "не має до цієї історії ніякого відношення".