Львовские таксисты устроили забастовку [ Редагувати ]
У Львові сьогодні страйкували таксисти. ПеревІзники виступили проти законопроекту, який ліквідує існуючу схему ліцензування, а натомість - дозволить місцевій владі на власний розсуд видавати дОзволи - тим чи іншим службам таксі. Щоб привернути до себе увагу, близько сотні таксистів з увімкненими клаксонами - влаштували автопробіг під стінами Львівської обласної ради. На міцність - нерви місцевих депутатів випробовували 15 хвилин. Потім - таксисти припаркували машини і зібралися з прапорами на пікет.
Веніамін Мочников, тасист:
- Нас просто уберут с рынка такси. Если более широко смотреть на этот вопрос, то хотят подмять под себя все такси люди имеющие огромные деньги.
Андрій Корчинський, голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України:
- Практично буде знищений приватний перевізник, який не буде мати можливості по тих нових схемах отримати карточку. Але навіть якщо би він її отримав - її в любий момент можуть забрати, не прописані механізми видачі тих карточок, механізми відбору тих перевізників.