Місію ОБСЄ закликали розслідувати порушення перемир'я на Донбасі [ Редагувати ]
Першого вересня на Донбасі сторони мають максимально дотримувати режим припинення вогню. Усі випадки порушення перемир'я має ретельно розслідувати місія ОБСЄ, виявити і покарати винних. Із таким закликом українська сторона виступила сьогодні під час відео-конференції представників тристоронньої контактної групи.
Саме через систематичні порушення бойовиками ОРДЛО "шкільного перемир'я" представники України ініціювали ці позачергові переговори. За минулу добу окупанти два десятки разів відкривали провокативний вогонь. Затишшя - лише на Луганському напрямку. На півдні Донеччини - епізодичні обстріли в Лебединському, Водяному і Широкиному. Найбільше ворожих провокацій - на авдіївському плацдармі.
"Бойовики, починаючи з 10 години ранку до пізнього вечора, епізодично відкривали вогонь з легкого озброєння у напрямку позицій сил АТО на лінії фронту Кам'янка - Авдіївка - Шахта Бутівка. За добу на цій ділянці фронту бандформування випустили 3 міни. Ще двічі противник порушував режим тиші у Зайцевому, в одному випадку використав озброєння бойових машин піхоти", - говорить Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України з питань АТО.