В Виннице задержали криминального авторитета [ Редагувати ]
У Вінниці затримали кримінального авторитета, якого підозрюють у жорстокому вбивстві. Слідство з'ясувало, що разом зі своїм спільником чоловік напав на таксиста, жорстокого його вбив та викрав автомобіль. На підозрюваних оперативники вийшли, коли саме розшукували вкрадену машину.
Віктор Бугира, начальник УКР УМВС України в Житомирській області:
- На слідуючий день після виявлення трупа, одного із підозрюваних було затримано. Він переховувався у самій Вінниці в одному з житлових районів. Ще через декілька днів на одному з дачних масивів було затримано іншого злочинця, який також переховувався далі від людських очей.
З місць позбавлення волі злочинці звільнилися лише торік і тепер знову сядуть за ґрати. Відповідно до кримінального кодексу, за скоєння вбивства, їм загрожує довічне ув'язнення. Наразі обидва затримані під вартою.