росія палає: безпілотники атакували нафтобази рф [ Редагувати ]
Влучно наші бійці збивають не тільки ворожі літаки, а й атакують дронами російські НПЗ, розширюючи географію ударів по військово-стратегічних об'єктах противника. Так, напередодні, унаслідок атаки безпілотників, зайнялася нафтобаза в місті Котельничі, у Кіровській області росії. Це від України за тисячу кілометрів. Дивімося.
Краснодарський край, Ростовщина, Бєлгородщина, Брянщина, Воронезька, Курська, Ленінградська, Рязанська, Ярославська, Орловська, Тульська, Смоленська, Нижегородська області, а тепер ще й Кіровська.
Безпілотники напередодні вранці атакували нафтобазу "Зеніт" в місті Котельничі, що по прямій приблизно за тисячу двісті кілометрів від України. Проліт дрона та вибух на відео зафіксували очевидці. Унаслідок удару на об'єкті зайнялися два резервуари з пальним. Тамтешній губернатор доповів, що нібито два безпілотники вдалося збити, але ще три таки упали на території комбінату.
Окрім того, через загрозу авіаудару евакуювали персонал нафтопереробного заводу в Ярославлі. Це один з найбільших НПЗ у росії. Місцева влада повідомляє, що нібито збила український безпілотник на підльоті до міста.
Про буцімто збиття 8 літальних апаратів повідомляє влада Воронезької області. А у Татарстані через загрозу дронів навіть зупинили роботу аеропортів у Казані та в Нижньокамську.
Не пощастило і черговій нафтобазі в Ростовській області, прилетіло на підприємство "Атлас" у Кам'янському районі, що належить Росрезерву. Цей об'єкт раніше вже атакували українські дрони. Цього разу удар спричинив пожежу. Шлейф диму розтягнувся на 30 кілометрів.
На супутникових знімках видно, що вогнем охоплені два резервуари, увечері ж, за словами місцевих жителів, на нафтобазі прогриміли нові вибухи. Що може свідчити про поширення займання й на інші місткості.
При цьому досі не вдається загасити пожежу на іншому НПЗ у Ростовській області поблизу міста Пролетарська. Комбінат "Кавказ", що забезпечував пальним окупаційну армію, потужно спалахнув ще 18 серпня теж після атаки дронів. Під час невдалих спроб гасіння постраждало зо пів сотні вогнеборців.
Загалом від початку року нафтопереробні підприємства держави-агресорки були атаковані понад 60 разів. Зокрема, через це вартість пального у рф зросла щонайменше на 5% і було введено заборону на експорт бензину.