ЗСУ на Покровському напрямку взяли в полон росіян та знищили 3 танки [ Редагувати ]

росіяни з початку доби вже 96 разів атакували позиції ЗСУ на фронті. Втрати ворога лише на Куп'янському, Лиманському та Покровському напрямках разом сягають понад 450 вбитими та пораненими.
Про це свідчить актуальне зведення Генштабу.
- На Куп’янському напрямку ситуація, за даними Генштабу, напружена. Там вже відбулося дев’ять бойових зіткнень неподалік п’яти різних населених пунктів. Бої у двох локаціях (біля Синьківки і Стельмахівки) ще продовжуються.
- На Лиманському напрямку точаться три боєві зіткнення у Серебрянському лісі та біля Макіївки. Ще чотири ворожих атаки сьогодні вже відбито підрозділами ЗСУ.
Підтверджені сумарні втрати ворога на Куп’янському та Лиманському напрямках в особовому складі на цей час становлять 167 осіб вбитими та пораненими. Ще кілька загарбників потрапили у полон. Знищено танк, гармату, бойову броньовану машину, чотири автомобілі та 79 ворожих дронів. Дві артсистеми, три ББМ та два автомобілі пошкоджено.
- На Сіверському напрямку пообіді російські терористи скинули по дві авіабомби в райони Серебрянки та Спірного.
- На Краматорському напрямку загальна кількість спроб ворога покращити тактичне положення зросла до п’яти. Атаки відбито. Ситуація контрольована.
- На Покровському напрямку тривають дев’ять боєзіткнень у районах Новоолександрівки, Сокола, Воздвиженки та Євгенівки. Ще 29 атак на напрямку вже завершились.
Ворог зазнає втрат у живій силі: безповоротні - 137, санітарні – 154. Також, близько півдесятка російських окупантів здалися в полон. Окрім того, наші воїни знищили три танки та ще стільки ж - пошкодили. Загальна інформація щодо ураженої військової техніки уточнюється.
- На Курахівському напрямку загальна кількість боєзіткнень зросла до восьми. Всі ворожі атаки українським військам вдалося зупинити. Також росіяни били КАБами у райони Курахівської ТЕС, самого Курахового і Красногорівки, а некерованими авіаракетами - біля Костянтинівки.
- На Придніпровському напрямку успішно відбито п’ять спроб загарбників витіснити наших військових з позицій на лівобережжі річки Дніпро.