Голубятник из России разводит редкие породы птиц [ Редагувати ]
Діамантова горлиця, китайська розписна перепілка та мохнонога карликова курочка. Пташенят рідкісного Краснодарського голуба у власному гаражі вирощує вчитель географії зі Ставропольського краю Росії. Дивина у тому, що цей вид розмножується тільки в умовах дикої природи. Усі подробиці далі.
Голуба породи "Мухамед" тримали в руках ще фараони. Та навіть через тисячу років цих птахів вдалось зберегти у первісному вигляді. А це Краснодарський-бійний. Сучасніший вид. Але вже на межі вимирання. Предків цих птиць козаки привезли з турецького походу. Зараз це єдині голуби у світі, в яких під час линьки повністю змінюється забарвлення.
Зараз у пташиному будинку вчителя географії Андрія живуть австралійський "Амадіно Леді Гульд", діамантова горлиця, мохнонога карликова курочка, і китайська розписана перепілка. Тут кілька сотень екзотичних пернатих. Власник господарства прокидається о шостій ранку, чистить клітки, потім годує своїх підопічних. Чоловікові у цьому маленькому гаражі вдалося виростити потомство птахів, котрі розмножуються лише в умовах дикої природи.
Андрей Лиховид, голубівник:
- Моя любимая порода, это мохноногая карликовая курица. Мне даже человек яйца из Германии привез. Мы их выводили. Вот, он, кстати, петух этот, немец? полосатый ходит!
У планах Андрія побудувати для птиць більш комфортабельне житло. З інкубаторами і спецтехнікою, щоб краще вивчати поведінку пернатих. З учительської зарплати Андрій щомісяця відкладає гроші для нових крилатих екземплярів.