В Херсоні росія влаштувала концерт: українці проігнорували запрошення [ Редагувати ]

Фейкова влада Херсонської області організувала концерти з нагоди дня росії. Про це сказав голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко в коментарі для "Суспільне".
Місцеві жителі проігнорували запрошення.
Більш ганебного сорому росія не могла собі уявити. Там херсонців є 30 чи 40 людей. Навіть якби врахувати тих, хто ходить на всі свята, не зважаючи на їх політичний окрас, їх мало б бути більше. Просто неможливо прищепити мертве дерево до живого.
За словами радника голови Херсонської військової адміністрації Сергія Хланя, фейкова влада вирішила організувати "святкування" не лише в самому Херсоні, але й по усій області.
Тим часом як зауважив Хлань, рух "Опора" вже розклеїв листівки по всьому місту з пропозицією містянам здавати окупантів.
Сьогодні по всьому Херсону, рух "Опору" розклеїв листівки з QR-кодами, за якими можна детальніше ознайомитись із пропозиціями "Здав окупанта - отримай гроші" тощо. Такі листівки поклеїли навіть на будівлі, де військові рф розташували свій штаб ФСБ, та на зайнятих росіянами адміністративних будівлях.