На Запоріжжі оселився рідкісний бенгальський тигр [ Редагувати ]
Рагнар - так прозвали цього білого красеня. До Василівки його привезли кілька днів тому. Звідки саме, власник реабілітаційного центру для хижаків, не каже. Таємниця.
"То, что называется белый бенгальский тигр, это вот перед вами яркий представитель. Четко выраженные полосочки, голубые глаза. Но это существо не является альбиносом. Это вид, который отдельным образом выделен как цветовая вариация", - розповідає Олександр Пилишенко, власник Василівського реабілітаційного центру для хижих тварин.
Зараз цей східний красень намагається адаптуватися до суворого українського клімату. І демонструє свій дикий норов. До клітки - нікого не підпускає.
"Он и хорошо кушает, и ведет себя достойно. Как нормальный достойных тигр вдет себя. Так достаточно резкий. Видно ему мало уделяли внимания, или с нашим языком у него пока проблемы. Не очень он его понимает. Но, в общем, достаточно, зарекомендовал себя как жесткий", - розповідає Олександр Пилишенко, власник Василівського реабілітаційного центру для хижих тварин.
Про Василівський звіринець та його власника - заговорили майже 7 років тому. Тоді, в серпні 2011 року, Олександр, заради експерименту, цілих п'ять тижнів прожив у воль'єрі з левицею Катею. І навіть - приймав у неї пологи. Тоді народилося двоє левенят. Один із тодішніх малюків - уже сам не раз мав потомство.
"Иди сюда, хороший. Он ее загнал, закрыл, и старается всем дать понять, что это его забота. Он меня считает своим папой - тоже львом, поэтому в любом случае меня сюда в первую очередь старается не пустить. Не знаю, переживает, наверное ", - пояснює Олександр Пилишенко, власник Василівського реабілітаційного центру для хижих тварин.
Загалом, історія цього приватного зоопарку розпочалась ще 2002 році з однієї левиці, каже Олександр. Тепер, тут - більше 60 різних хижаків. А сам звіринець перетворився на - справжній реабілітаційний центр.
"Мы ставим перед собой как бы две задачи. Для наших старичков, которые живут у нас - это цирковые или брошенные животные. Просто даем возможность им встретить старость. А для животных, которые представляют очень большой интерес и являются редкими животными, конечно, мы создаем условия для того, чтобы они давали себе подобных", - запевняє Олександр Пилишенко, власник Василівського реабілітаційного центру для хижих тварин.
На потомство сподіватимуться і від білого бенгальського тигра. Заради цього вже за кілька місяців для нього привезуть наречену. Білими тигренятами Олександр потім обіцяє поділитись і з українськими зоопарками. Аби унікальний вид хижаків не став таким, що вимирає.