Водії чекали до ранку: на в’їзді до Києва утворився багатокілометровий затор (відео) [ Редагувати ]

Джерело: УНІАН
У ніч проти понеділка, 4 липня, після настання комендантської години на в'їзді до Києва утворився багатокілометровий затор.
Як повідомили у Telegram-каналі "Киев. Главное", водіям, які їдуть до столиці, сказали чекати до ранку.
Раніше голова Бориспільської районної адміністрації Руслан Дяченко попереджав, що 3 липня представники правоохоронних органів розпочнуть проведення на території Бориспільського району Київщини планових фільтраційних заходів.
"Під час проведення заходів у окремих мікрорайонах Борисполя можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу", - йдеться у повідомленні.
Мешканців і гостей району просили зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.