У Білорусі збудували табір, де можуть розмістити тисячі "вагнерівців" [ Редагувати ]

У Білорусі завершили будівництво польового табору під Осиповичами. Там можуть розмістити тисячі найманців ПВК "Вагнера".
Про це повідомляють "Беларускі Гаюн".
Як зазначає моніторинговий канал, видання BBC сьогодні, 30 червня, оприлюднило супутниковий знімок нового польового табору в Білорусі, який розмістили на території колишньої військової частини в Могильовській області.
У "Гаюні" підрахували, що на знімку приблизно 298 наметів М-30, в яких в середньому можна розмістити по 30 осіб. Таким чином, місця обладнали для 8 940 солдатів. Але не всі намети є житловими, оскільки там також мають бути місця для господарських потреб: душові, туалети, столові і не тільки.
"Таким чином, можна з упевненістю сказати, що табір розбитий приблизно на 8 000 осіб", - уточнює моніторинговий канал.
Також, за інформацією "Гаюна", на знімку помітні й обладнані укріплення у північній частині колишньої ВЧ. При цьому військової чи будівельної техніки там немає.