Військовий про Покровський напрямок: рф штурмує "бойовими четвірками" [ Редагувати ]

На Покровському напрямку противник продовжує свої штурми, так, як і було раніше. Штурми не змінилися - це дії малих піхотних груп.
Про це розповів позивний "Айс", військовослужбовець 503 Окремого батальйону морської піхоти у ефірі телемарафону "Єдині новини".
"Також порівняно із Херсонським напрямком, велика навала БпЛА противника, тому цей напрямок вважається одним із найтяжчих. Найчастіше росіяни штурмують "бойовими четвірками". Наразі війна змінилася, але дії, які росіяни лишили, це постійна піхотна навала.
Наш підрозділ зустрічався декілька разів із ворожими дронами на оптоволокні. Тактика війни є такою, що ми закриваємо деякі ділянки фронту різними видами озброєннями. Тож тут менше авіабомб, ніж на Херсонському напрямку, але противник накриває Покровський напрямок дронами. Наразі противник здійснює піші переходи по 7-8 км, тому що наші FPV-дрони знищують їхню техніку на підході", - сказав військовий.