Гурт "Антитіла" провів благодійний концерт у Києві [ Редагувати ]
Понад два місяці вони жили в дорозі, переїжджаючи з міста у місто. Між ракетними загрозами та сиренами повітряних тривог дали 40 концертів у всіх регіонах. Гурт "Антитіла" днями завершив свій всеукраїнський тур. Яскраву крапку музиканти поставили у Києві, де відіграли благодійний концерт в одному з найбільших торгівельно-розважальних центрів країни. Як усе минуло та на що музиканти витратять гроші - розкажемо в сюжеті.
Це вже 45-й завершальний концерт гурту "Антитіла". Фронтмен колективу каже, не віриться, що взагалі під час великої війни вдалося втілити в життя все задумане. І провести такі масштабні гастролі.
Тарас Тополя, фронтмен гурту "Антитіла":
У нас протягом усього туру повні зали, в багатьох містах по два концерти в день. Дуже багато людей приходить - це і діти, і мами з татусями, і дідусі з бабусями. Людям потрібна трохи розрада, людям трохи потрібні якісь такі емоції, я не кажу, що це є пріоритетом в часи війни, але це є ті речі, без яких важко. Це є те, що тримає ментально, що допомагає винирнути з тотального стресу і тривоги, тому ми поїхали й це було дуже корисно.
Майданчиком для фінального концерту всеукраїнського туру став один із найбільших торгівельно-розважальних центрів України.
Олексій Сав'яка, керуючий торгівельно-розважального центру:
Кожен концерт - це не лише концерт заради розваги, кожен концерт має свою мету: збір коштів або підтримка чи дітей, чи військових, чи постраждалих. І чим частіше ми організовуємо такі заходи, тим більше є можливості зібрати кошти чи підтримати той чи інший напрямок.
Усі гроші від виступу у Києві гурт "Антитіла" спрямує на важливу справу.
Тарас Тополя, фронтмен гурту "Антитіла":
Ми збираємо на човни для спеціальних підрозділів Головного управління розвідки, підрозділів, які працюють на Кримському напрямку. Один човен вже працює, а більше того 4 чи 5 млн гривень ми передали з квитків, які купили люди на концерт у Ялті, який відбудеться обов'язково, квитки ми не скасували, просто кошти з них передали у Головне управління розвідки і їх підрозділи вже декілька диверсійних вилазок зробили, використовуючи ту техніку, яка була закуплена на ці кошти.
Ще до того, як "Антитіла" вийшли на сцену, на очах у глядачів зафіксували кілька національних рекордів.
Віталій Зорін, експерт Національного реєстру рекордів України:
У нас був дитячий флешмоб. Максимальна кількість дітей під національним прапором - 168 учасників.
І до української, і до світової Книги рекордів потрапив Олександр Марушко - чоловік безперервно пробув в атракціоні "Аеротруба" 10 годин 10 хвилин та 10 секунд.
Віталій Зорін, експерт Національного реєстру рекордів України:
Мене вразило те, що після 10 цих годин він став на свої ноги та пішов, я гадав, що він буде повзти у роздягальню, але кріпатури не було в нього.
Коли церемонію нагородження рекордсменів було завершено, на сцену вийшли головні герої вечора. Ті, заради кого у ТРЦ зібралися тисячі людей. Ті, хто в умовах війни своїми піснями подарували жителям десятків міст такі яскраві емоції. А ще відчуття спокою та віри.
Михайло та Дмитро, відвідувачі концерту:
Такі концерти наших гуртів вони просувають українську мову в цілому, і людям є хоч якась віддушина, і вони можуть хоч трошки абстрагуватися від цієї буденності та розслабитись.