У Нижегородській області дрони атакували нафтобазу, сталася пожежа [ Редагувати ]

У місті Кстово Нижегородської області у ніч проти 29 січня пролунали вибухи на тлі фіксації безпілотників. За попередніми даними, був уражений нафтопереробний завод, на якому спалахнула пожежа.
Вибухи в районі Кстово пролунали після опівночі. За даними росмедіа, жителі міста скаржилися на дрони.
Також в російських мережах писали про роботу систем протиповітряної оборони у Нижегородській області.
Пізніше в інтернеті з'явилися кадри про пожежу, як стверджується, на території НПЗ "Лукойл - Нижегороднефтеоргсинтез", розташований у Кстово.
В моніторингових каналах озвучують думку, що саме це підприємство було ціллю цієї дронової атаки. За непідтвердженою інформацією, даний НПЗ був уражений БПЛА.
Telegram-канал Mash пише із посиланням на розповіді жителів Кстово, що "ППО відпрацювала кількома дронами в небі, зараз у районі підприємства видно пожежу".