Економічна ефективність впровадження проекту "Бджолине лікувальне ліжко в піраміді" у сферу бізнесу США [ Редагувати ]

Сфера охорони здоров’я в США сьогодні стоїть перед численними викликами через значне поширення хронічних захворювань, депресивних станів, наркозалежності, проблем із зайвою вагою, іншими порушеннями стану здоров’я, спричиненимизастосуванням великої кількості медикаментів, надмірним і не завжди доцільним використанням антибактеріальних препаратів та гормонів.
У цих умовах альтернативні та природні підходи до оздоровлення, такі як апітерапія, набувають в Америцідедалі більшого попиту. Бізнес-проект «Бджолине лікувальне ліжко в піраміді», автором якого є досвідчений український апіконсультант Анатолій Ольшанський, одне з важливих досягнень сучасної апітерапії, яке базується на поєднанні природної енергії пірамідальної конструкції та біоенергетичного поля бджолиних сімей.
Ефективність методу з оздоровчого боку підтверджується численними практичними результатами. Серед позитивних змін, які відзначають пацієнти: нормалізація артеріального тиску, зникнення головного болю, покращення психоемоційного стану, допомога в боротьбі наркозалежністю та порушенням обміну речовин.
З іншого боку, запропонована Анатолієм модель досить універсальна та може бути застосована не лише у сфері охорони здоров’я, а й в готельному та туристичному бізнесі. Зокрема, використання проекту«Бджолине лікувальне ліжко в піраміді» може стати основою організації оздоровчого туризму, коли люди подорожують по світу в пошуках найбільш ефективних методик. Місцем розташування бджолиного лікувальноголіжка в піраміді можуть бути госпіталі, санаторії, профілакторії, екоготелі з бюджетним рівнем послуг і навіть комфортабельні готелі високої категорії. Анатолійакцентує на цьому увагу, оскільки у США запит споживача на зелений та оздоровчий туризм значно переважає пропозицію послуг.
«Бджолине лікувальне ліжко в піраміді» має досить потужний потенціал і впровадження цього проекту в індустрію бізнесу Америки можна розцінювати як рентабельне і економічно вигідне. По-перше, використання його з профілактичною метою дасть можливість знизити витрати на лікування депресії, розладу обміну речовин, наркоманії та ряду хронічних захворювань і, як результат, – сприятиме зменшенню фінансового навантаження на систему охорони здоров’я. По-друге, проект відповідає високим запитам на екологічно чисті та натуральні методи оздоровлення, що є для США особливо актуальним. По-третє, відкриває нові фінансові можливості для підприємництва, сприяючистворенню нових робочих місць, залученню інвестицій не лише у галузі, які використовують продукти бджільництва та пов’язані з нею технології, а й у розвиток оздоровчого туризму.
Автор проекту «Бджолине лікувальне ліжко в піраміді», наводячи наукове обґрунтування застосування та аналіз економічних переваг свого інноваційного методу для Америки, доводить, що поряд з оздоровчим ефектом проект допомагає вирішувати важливі практичні завдання в економіці та працює на розвиток бізнес-індустрії туристичного бізнесу.
Віктор Бондаренко