У Черкасах люди три роки живуть в аварійному гуртожитку [ Редагувати ]

Історія з чернігівською будівлею може щомиті повторитися й у Черкасах, кажуть мешканці одного з тутешніх гуртожитків. У споруді руйнуються опірні стіни. Від води, яка невпинно ллється в квартири просто з даху. Люди вже другий рік живуть немов на пороховій діжці і бояться, що будівля просто завалиться. Подробиці у Станіслава Кухарчука.
Уже три роки цей колишній гуртожиток черкаського тролейбусного парку має статус повноцінного житлового будинку. Та зміна назви і власника споруда на балансі міста на благоустрій не вплинула. Лише додався дірявий дах. Рясні дощі і талий сніг заливають верхні поверхи.
Поверхом нижче стеля та стіни у суцільній плісняві. Наталя побоюються, що одного разу ці стіни можуть її з синочком поховати.
"Сиділи, їли, впав кусок звідти. Ну страх місяць-два сніги будуть, буде розтавати, буде потепління на весну, воно, не дай Бог, зрушиться", - сказала Наталія Чуприна, мешканка гуртожитку.
Полагодити дах мешканці вже два роки просять комунальників.
"На 15 рік запланований тут ремонт і його не відбулось, а це вже премія, це те що буде на четвертий квартал, що вони повинні ремонтувати нічого не відбувається", - сказала Тетяна Поліщук, мешканка гуртожитку.
На вхідних дверях гуртожитку і досі висить оголошення про запланований ремонт покрівлі. Заступник директора профільного департаменту не заперечує його і дійсно планували. Але грошей у бюджеті не знайшли.
"Цей будинок вже давно потребує ремонту але виходячи з обмеженості, які знаходяться в міському бюджеті, то рішення про його капітальний ремонт за рахунок бюджету прийнято так і не було", - сказав Андрій Наумчук, заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу черкаського міськвиконкому.
На капітальний ремонт покрівлі гуртожитку потрібно щонайменше півмільйона гривень. Їх можуть передбачити в міському бюджеті лише на наступний рік. Але і не гарантія, що депутати проголосують за таке рішення. Тим часом, мешканці гуртожитку із жахом чекають чергової відлиги або дощу.