160 тисяч жертв: чи покарає світ росію за воєнні злочини
08 травня 2025 16:30Захід об'єднав генеральних прокурорів різних країн, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій. Детальніше в матеріалі Єлизавети Яковлевої.
Як українцям вдається тренуватися в умовах масованих ворожих атак і при цьому перемагати на змаганнях міжнародного рівня? Цей унікальний спортивний парадокс вивчала Катерина Самойленко.
Верховна Рада підтримала ратифікацію Угоди між США та Україною про Інвестиційний фонд відбудови. "За" - 338 голосів. Після підписання президентом Зеленським урядовці мають підписати з американцями ще додаткові "технічні умови" щодо умов роботу фонду.
Локацію відкрили на подвір’ї школи, де вчився Михайло. Більше про Героя і те, як віддають йому шану, дивіться в сюжеті.
Понад 3 сотні старшокласників спробували себе у ролі нацгвардійців. Урок проводили на 9 локаціях, як усе було - дивіться.
Кілька разів на місяць для захисників влаштовують відпочинок з екскурсіями, майстер-класами та іпотерапією. І воїни зізнаються, ці активності справді допомагають. Деталі у наступному сюжеті.
Наші захисники не віддали жодного метра землі. А навпаки, згідно з даними "Діп стейт", відновили свої позиції біля Липців. Детальніше про те, що відбувалось на східному фронті, в нашому огляді.
У Львові 9 травня відбудеться зустріч міністрів закордонних справ Коаліції держав для політичного схвалення створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України 9 травня. І цей спецтрибунал розпочне роботу в 2026 році.
Друга Світова війна. Детальніше про те, що ми втратили у тій війні і який внесок наш народ зробив у Перемогу - розкаже Євген Лесной.
8 травня Україна відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день телеканал «Інтер» підготував спецефір у телемарафоні «Єдиних новин», а також покаже документальний проєкт власного виробництва – «Історія змови. Міф «Велика Вітчизняна війна»
Головна мета форуму - обмін успішними історіями партнерства та напрацювання ідей для нових проєктів. Як міжнародна співпраця допомагає українським громадам вистояти та розвиватися у час війни?
Поліцейські спецпідрозділу "Білий янгол" евакуювали чотирьох людей із майже повністю зруйнованого російськими військами Покровська. До багатьох адрес поліцейські дістаються пішки. У цьому переконався і наш воєнкор Станіслав Кухарчук. Він бачив, як працюють евакуаційні групи.
Основні зусилля окупанти знову зосередили на Покровському напрямку. Гарячою залишається ситуація і на Лиманському керунку. Детальніше про те, що відбувається на східному фронті - розкажемо далі.
Національний банк України не планує надалі випускати монети номіналом 50 копійок. Очікується, що наступна серія таких монет буде карбуватися під новою назвою - "шаги". Водночас реалізація цієї ініціативи потребує підтримки з боку Верховної Ради , які мають ухвалити рішення про перейменування української розмінної монети.
Пошкоджену техніку вони відновлюють у найкоротші терміни, евакуйовують під вогнем противника та постійно опановують нові зразки озброєння. Про одне з таких з'єднань, що несе службу на півдні України наша наступна ексклюзивна розповідь.
Сьогодні в Україні День піхоти. До цієї дати своїми історіями поділилися кулеметники-піхотинці, які служать у 7-му стрілецькому батальйоні 65-ї бригади. Інна Гогой розкаже.
Три роки поспіль Соломія Фоменюк перебувала на гемодіалізі. Після трансплантації минуло вже два тижні, і пацієнтка прийшла на плановий огляд. Як почувається - дізнався наш кореспондент Роман Гаврилів.
Український військовий контингент на параді у Лондоні. У Великій Британії розпочали святкування перемоги у Другій світовій війні. Більше розповість наша лондонська кореспондентка Світлана Чернецька.
Наша наступна історія про Сергія Сорокунського. Його підприємство було в окупації, отримало збитки в десятки мільйонів гривень, але продовжує працювати. І зберігати українські породи худоби. Єлизавета Кротик продовжить.
Навчальні центри для новобранців - це лише перший етап військової підготовки, зазначають у Генштабі. Адже потім на рекрутів чекає тренування безпосередньо в підрозділах, де вони служитимуть. Це називається курс адаптації. Як він проходить?
На світанку 20 ворожих "Шахедів" атакували Харків кількома хвилями. Один з дронів влучив у торгові павільйони ринку "Барабашово" - одного з "найбільших в Україні. Вогонь охопив торгові майданчики. Дим від пожежі на ринку видно у різних районах міста.
Її найвідповідальнішою місією була робота спецпредставницею Трампа по Білорусі. Тому наш спецкор Дмитро Анопченко і розпитав про Джулію Девіс лідера білоруської опозиції Світлану Тихановську, яка давно і добре знає американську топдипломатку. Наш ексклюзив далі.
Так Василь Коцюбайло з Черкащини отримав з партнером 7 мільйонів гривень від Мінагрополітики. Нині добудовують комплекс із 20 теплиць, який матиме полив, підігрів та сонячні панелі. Похизуватись першими огірками із новостворених теплиць запросили нашу знімальну групу.
У ВМС ЗСУ не спостерігають підготовку РФ до ударів по Україні з Чорного моря. Більшість російських кораблів заведено в пункт базування.
Як захисники проводять тренування та про розвиток адаптивних активностей у регіоні загалом - розкаже Андрій Анастасов.
У столиці стартував курс, на якому ветерани опановують нову мирну професію монтажника сонячних електростанцій. Як військові навчаються працювати на висоті й готуються до цивільного життя?
На Рівненщині для поранених бійців організували виїзд на водойму і день без процедур. Чоловіки закидали вудки та витягали свої трофеї. Про нестандартну терапію для захисників - розкаже Сніжана Сидорук.