Західні військові експерти оцінили результати українсько-російських перемовин
31 березня 2022 12:18Наша британська кореспондентка Світлана Чернецька зібрала оцінки та прогнози західних військових експертів.
Євросоюз підготував 10 тисяч ліжкомісць для українських пацієнтів.
Чи перекриє Москва газовий вентиль Західній Європі?
Домогтися припинення вогню. Це - головна мета переговорів.
Україна, як виявляється, далеко не восьма армія Європи, а друга.
Уряди деяких країн ВЖЕ готові забороняти цей символ. У західних медіа його вже називають "свастикою путіна".
Кілька країн вже припинили видавати візи громадянам федерації. Серед них - Чехія, Латвія, Литва, Естонія, Норвегія, Японія.
Ця відома у світі організація уже зібрала понад 400 мільйонів євро на допомогу Україні. Проте на її адресу Червоного Хреста - в українців чимало нарікань.
Нове загострення в Карабаху спалахнуло просто під носом у російських миротворців. Схоже, у нових реаліях Москві нічого запропонувати своїм сателітам.
Уродженці київської області, яка нещодавно переїхала в іншу країну - вдалося вивезти з зони бойових дій свого вірного друга - чорного спортивного коня.
Голлівуд не зміг залишитися байдужим до вбивств, страждань і несправедливості, проти яких герої його стрічок борються чи не у кожній історичній драмі, або навіть блокбастері.
З кожним тижнем стає все більше новачків, яких батьки вивезли з охопленої війною країни.
Зокрема, постійно з'являються на платформах знаменитого вокзалу "Гранд централ стейшн". І все, щоб Америка - захопившись своїми проблемами, - не забувала про російську агресію.
У перспективі прогнозують шоковий стрибок цін, безробіття та неминуче зубожіння. Все це - дія санкцій, які міжнародна спільнота запровадила проти Росії за напад на Україну.
Уряд країни планує закупити системи протиракетної оборони в Ізраїлю і створити щит, який захищатиме від потенційної російської агресії Німеччину та сусідні країни.
Перші українські біженці, які втекли від війни до Молдови, прилетіли звідти до Німеччини. Які ще європейські країни готові підтримати Кишинів і прихистити українців - Тетяна Логунова розкаже.
Війна в Україні витіснила із заголовків і кіно, і культуру, і голлівудський гламур.
Країна забезпечила безкоштовне навчання для маленьких утікачів від війни. Малечі так багато, що для українців навіть організовують окремі класи.
Жителі країни "за", авторитетні політики, економісти та діячі культури - теж "за". Проти - поки що тільки Уряд - поки що.
Активісти бажають привернути увагу західних ЗМІ до кількості загиблих дітей за місяць війни в Україні.
Усю інформацію про реєстрацію, отримання соціальних пільг та оформлення документів - зібрала Тетяна Логунова.
Зброя - це тема, на яку німці говорять неохоче. Навіть зараз, коли після нападу росії на Україну офіційний Берлін кардинально змінив свою позицію і почав постачати озброєння Києву.
У коментарі іспанським ЗМІ він пояснив, що, на його думку, путін не зацікавлений у мирній угоді зараз, бо армія рф не досягла своїх військових цілей.
Волонтерські офіси відкриваються у школах, церквах, під них віддають свої приміщення приватні компанії.
Процедура "тимчасового захисту" дозволяє отримати усі необхідні документи для проживання одразу.
Взявши місто під свій контроль, окупанти зможуть встановити контроль над більшою частиною узбережжя Чорного моря.
Про все це детальніше розповість наша британська кореспондентка Світлана Чернецька.